עוז מ.א.ה- חברות קשורות

כחלק מפעילות עוז מ.א.ה בע"מ, אורי כץ עוז מכהן כדירקטור בחברות הבאות:

וי.אנ.טי תוכנה

חברת VNT Software הוקמה בשנת 2010, ובעזרת טכנולוגיה חדשנית אשר זכתה להצלחה בכל העולם, מאפשרת ללקוחותיה לארגן, למפות ולנטר את מערכות המידע הטכנולוגיות שלהן.

בעזרת המוצר המצליח של החברה, IlluminIT, אשר מתאים למגוון פלטפורמות טכנולוגיות קיימות ומסוגל לפקח ולאתר תקלות בזמן אמת, לערוך סימולציות ולסייע בתכנון לזמן ארוך, ארגונים יכולים לשפר את ביצועיהם המקצועיים, את תשתיותיהם, וחשוב מכל – את רווחיותם.

ניטור מדיקל

חברת הסטארט אפ הישראלית Neetour Medical הוקמה בשנת 2010 ועוסקת בפיתוח ושיווק ה"קפנו פולס", מכשיר רפואי העושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת לנטר ולמדוד את רמת הפחמן הדו חמצני בדם ובכך לקבל אינדיקציה אודות תקינות של פעילות נשימתית.

הטכנולוגיה של חברת ניטור מדיקל נחשבת למהפכה ממשית בתחום הרפואה, מאחר והיא מאפשרת לרופאים להימנע מבדיקות פולשניות הכרוכות בממון רב ועלולות אף להיות מסכנות חיים עבור מנותחים, מטופלים בטיפול נמרץ, חולי אסטמה ומחלות לב ועוד.

סקרים טכנולוגיות בע"מ

חברת SQream Technologies הוקמה בשנת 2010 ועוסקת בפיתוח פתרונות לניתוח של בסיסי נתונים עצומים, תוך שאיפה לשכלל טכנולוגיות מיזעור על מנת לייעל, לפשט ולזרז תהליכי ניתוח של נתונים, ובכך לספק לארגונים מגוונים את האפשרות להשיג יתרונות יחסיים על מתחריהם.

חברת סקרים טכנולוגיות עושה שימוש בטכנולוגיה חדשנית המסוגלת לבצע בפרק זמן קצר תהליכי ניתוח שבאופן רגיל היו אורכים זמן רב ומחייבים מעורבות של מספר גופי עזר, ובשל כך אף קטפה מספר פרסים נחשבים בתחום הטכנולוגיה.

A.I.Type

חברת הסטארט אפ הישראלית A.I.Type הוקמה בשנת 2009 ומתמחית בפיתוח מקלדות וירטואליות עבור מכשירי טלפון חכמים וטאבלטים המבוססים על מערכות ההפעלה הנפוצות ביותר בשוק המכשירים הסלולריים, דהיינו אנדרואיד ואפל. יתרונן של המקלדות הוא באינטליגנציה המלאכותית המשולבת בהן, המאפשרת להן ללמוד את העדפותיו של המשתמש ולקצר את משך ההקלדה.

המוצר המצליח ביותר של A.I.Type, מקלדת וירטואלית למכשירי אנדרואיד, זכה עד היום ללמעלה מחמישים מיליון הורדות וחמישה עשר מיליון משתמשים, והמספרים הללו ממשיכים ועולים כל הזמן.